“Je l’ ima nešto slatko” …da prekinemo misli?

Kraj školske godine i vreme kada bivam više mama, a manje pisac. Iako su u neprekidnom natezanju, preko leta znam koja je JA dominantnija. Mama sigurno, mama u svakom trenutku. Istovremeno se spontano nametalo, ali sam i sama naginjala ka tome, te svako moje kukanje na temu nestašne i vazda pažnje željne dece preko raspusta, […]